1-asis projekto seminaras

1-asis projekto seminaras vyko 2018 m. sausio 29 d. - vasario 2 d. Prancūzijoje (Bordo mieste).

 

Prancūzija (Bordo). Organizatoriai ISFEC Aquitaine


1-ąją dieną  ISFEC direktorius M. Pommiers pasidžiaugė tarptautiniu bendradarbiavimu, jo teikiama nauda mokytojams. Projekto partneriai pristatė pedagogų mokymo modelius savo šalyje, pradėtas kurti mokytojų kompetencijos tobulinimo modelių lyginamasis dokumentas. Dalyvavome B. Chavanel konferencijoje apie ateities mokyklas.

 

Sain Louis Sainte Therese koledžas

Lankėmės Sain Louis Sainte Therese koledže, kuriame vadovas pristatė mokyklos veiklą. Mokykla įgyvendina iPad projektą, diegia skaitmeninį ugdymą, kurį sėkmingai įgyvendina dėka labai inovatyvių, jaunų pedagogų bendradarbiavimo ir tikėjimo projekto sėkme, teikiama nauda mokinių kokybiškam ugdymui.

 

Ecole Notre Dame Sevigne pradinė mokykla

Mokyklos jos vadovai sudomino mokykloje taikoma Kanados ugdymo įstaigų praktika. Remiantis ja mokiniai parengia ataskaitą, kurioje aptaria savo pasiekimų, mokymosi rezultatus, nurodo, kas ir kodėl jiems nesiseka, vertina savo savijautą mokykloje ir ją aptaria kartu su mokyklos vadovais, mokytojais. Pastarieji savo ruožtu teikia pagalbą mokiniams, padeda įveikti sunkumus, duoda patarimų. Tai itin stiprina mokinių atsakomybę ir įsitraukimą į mokymąsi.

 

Notre Dame du Palais Galien vidurinė mokykla

Mokyklos vadovas pristatė mokyklos sėkmės istoriją, kaip mokykla tapo moderni ir itin populiari. Mokykloje taikomas „Guided learning“ metodas, kuris gabiems ir talentingiems mokiniams padeda atskleisti ir išnaudoti savo potencialą, stiprina pasitikėjimą savimi.

 

Akimirkos iš seminaro Prancūzijoje

 

Lithuania

The European Commission is not responsible for any uploaded or submitted content. Such content expresses the views of its author(s) only.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now